KONST / Litografier / Färglitografi 13162075
nr 1316 2075
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/75, -73, bladets mått: 49x64 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:11:30
24/3 10:15:03
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson